Бесплатная доставка от 2000 грн на отделение Новой почты
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Рус

Отзывы об интернет-магазине Toptok

5.0
3 отзыва
Сортировка:
Замовляла аккумулятор та дбж, вже вдруге. Сергiй все пояснив, допомiг з розрахунками потужностей. Зробив безкоштовну адресну доставку. Я задоволена. Рекомендую
Ответить
Купую в цьому магазині періодично акумулятори, попередні рази брав виробника B.B. Battery для упсів. Останній раз замовляв EB 50-12. Вибрав саме цей акумулятор для інвертора газового котла, оскільки в нього збільшена кількість циклів, до 800 циклів при розряді 50%. А в минулу осінь та зиму в період відключень саме те що потрібно. Цей раз замовив елементи LiFePO4 3,2V 140Ah – 4 шт для самостійної збірки. Для мене важливо, купувати обладнання у перевіреного постачальника. З магазином toptok.ua я вже працюю три роки.
Ответить
Замовляла ще в грудні 2022 року акумулятори для квартири. Тоді був період відключень електроенергії. Потрібно було забезпечити на добу резервне живлення для холодильника та освітлення, мене проконсультували та допомогли підібрати необхідний безперебійник та акумулятори. Купила інвертор та два акумулятори 12В 130Аг Sonnenschein Solar S12/130A GEL. Швидко доставили та допомогли підключити. Дякую.
Ответить
Наверх