Безкоштовна доставка від 2000 грн на відділення Нової пошти
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Серверні шафи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розміщення телекомунікаційного та серверного обладнання вимагає сучасних рішень. І вони існують: це спеціальне устаткування для розміщення складних телекомунікаційних і серверних систем - серверні шафи.

Особливості серверних шаф

  • Телекомунікаційні шафи можуть вмістити велику кількість обладнання і при цьому забезпечити доступ до нього.
  • Шафи для серверів можна підібрати з різними типами дверей. Із загартованого скла, щоб відстежувати роботу обладнання без відкриття шафи. Або з перфорованими металевим дверима щоб забезпечити кращу вентиляцію.
  • Існують моделі серверних шаф підвищеного захисту для установки поза приміщеннями або захисту від злому і вандалізму.
  • Серверні шафи дають можливість регулювати мікроклімат всередині за допомогою аксесуарів, таких як блоки вентиляторів з термостатом.

Крім того, ви можете підібрати необхідні розміри серверної шафи під потрібну вам кількість обладнання і особливості серверного приміщення.

Вибір серверних шаф для телекомунікаційного обладнання

При виборі телекомунікаційних шаф потрібно звернути увагу на такі параметри:

  1. Конструкція шафи. Вона може бути зварена - тоді шафа поставляється в зборі і не підлягає розбиранню, або розбірний - в цьому випадку шафу можна розбирати при необхідності.
  2. Конструктив і матеріал виконання дверей. Можуть бути подвійні і ординарні. Металеві перфоровані варіанти для кращої вентиляції, скляні надають кращий огляд. У підлогових шафах часто задня панель також використовується як додаткові дверцята, що теж буває зручно в деяких випадках.
  3. Спосіб монтажу. Моделі підлогових шаф підійдуть для розміщення обладнання, яке несе істотне навантаження. В умовах обмеженого простору можна купити настінні шафи, які кріпляться до стін на певній висоті.
  4. Габарити. Стандартні габарити шафи для комунікаційного устаткування по ширині - 600 і 800 мм. Глибина 450, 600, 800, 1000 або 1200 мм, підбирається виходячи з габаритів телекомунікаційного обладнання. А ось висоту шафи під сервер визначають за допомогою спеціальних одиниць - монтажних юнітів (1U=44,45 мм). Висота може становити від 4 до 50 юнітів.
  5. Ціна. Вартість серверних шаф не повинна бути захмарною. Ми зможемо підібрати оптимальне співвідношення якості та доступності ціни.
  6. Вентиляція. За рахунок того, що серверне обладнання виділяє велику кількість тепла, організація вентиляції в серверній шафі дуже важлива. При виборі шафи потрібно врахувати тип устаткування, що монтується, для розрахунку тепла, що виділяється. Разом з цим звернути увагу на місце монтажу і організацію мікроклімату в приміщенні. Для кращої вентиляції можна замовити блоки вентиляторів, і обрати моделі з перфорованими дверима.

В результаті серверну шафу купити в Києві за найкращою ціною від надійних виробників можна у нас. А наші консультанти допоможуть підібрати необхідну модель під ваші технічні завдання.

Якщо ж шафу телекомунікаційну купити потрібно за межами Києва, ми доставимо ваше замовлення у будь-яку точку України.

Вгору