Безкоштовна доставка від 2000 грн на відділення Нової пошти
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Наша компанія пропонує великий асортимент електротоварів, акумуляторів та іншої продукції. У тому числі можна недорого купити джерело безперебійного живлення з різним типом архітектури, кількістю фаз і різним часом автономної роботи, потужності, з монтажем в стійку або серверну шафу. Пристрої забезпечують безперервну роботу техніки і обладнання в разі планового або аварійного відключення електроенергії.

Для чого потрібні безперебійники живлення

Конструктивними елементами практично кожного пристрою ДБЖ є інвертор, випрямляч і акумуляторна батарея. Технічні характеристики і особливості приладів розрізняються, як і принцип роботи. Але завдання, які виконують джерела безперебійного живлення, однакові і полягають в наступному:

 • забезпечення електроживлення при відключенні електроенергії;
 • нормалізація напруги в мережі;
 • захист електроприладів від перепадів напруги;
 • запобігання високовольтних і високочастотних імпульсів;
 • усунення електромагнітних завад.

Будь-які неполадки в мережі знижують експлуатаційний ресурс енергозалежного обладнання і можуть привести до його поломки. Крім того, відсутність електроенергії не дозволяє користуватися технікою і приладами. Уникнути цього допомагають системи безперебійного живлення. Вони забезпечують постачання електроенергії в момент, коли відбувається аварійне або планове відключення, і регулюють напругу в електромережі.

Різновиди

Блоки безперебійного живлення класифікують на три групи.

Off-Line ДБЖ

Пристрої резервного типу. Це бюджетні моделі, які забезпечують автономну роботу обладнання при відключенні електроенергії, але не регулюють параметри мережі. Офлайн ДБЖ підходять для сигналізації, роутерів, касового обладнання, ПК. Переваги пристроїв:

 • невисока вартість;
 • простота функціонування;
 • безшумна робота.

До недоліків відноситься відсутність можливості регулювати напругу.

Line-interactive ДБЖ

Лінійно-інтерактивний джерело безперебійного електроживлення є резервним пристроєм, який може стабілізувати напругу. Такі прилади оснащені вбудованим автотрансформатором для компенсації відхилень в мережі. Пристрої набули поширення для підключення комп'ютерної техніки та серверів. Основні переваги:

 • швидке переключення на живлення від батареї;
 • синусоїдальна напруга на виході;
 • широкий діапазон допустимих вхідних параметрів;
 • успішна робота в мережах зі значними стрибками напруги.

Незначними мінусами приладів є більш висока вартість і складність конструкції. Недорого купити ДБЖ в Україні даного типу можна в нашому інтернет-магазині.

ON-Line ДБЖ

Являє собою цілу систему аварійного живлення зі значним функціоналом. Пристрій безперебійного живлення подвійного перетворення безперервно перетворює вхідну напругу в постійний струм, а потім - в змінний. В результаті користувач отримує на виході напругу з чистою синусоїдою. Плюси on-line ДБЖ:

 • майже моментальне перемикання на живлення від батареї;
 • видача чистої синусоїди на виході;
 • фільтрація мережевих перешкод;
 • стабілізація напруги.

Незамінні для підключення високочутливої техніки. Вони забезпечують максимальний захист навантаження і регулюють мережеві параметри в режимі реального часу. Єдиний мінус - більш висока вартість ніж у Off-Line і Line-interactive. Але в нашому інтернет-магазині ви можете купити ДБЖ в Україні за доступною ціною.

Головні технічні параметри

Перед тим, як купити безперебійник живлення, потрібно розуміти, для яких цілей пристрій буде використовуватися. Незалежно від типу ДБЖ при виборі потрібно звертати увагу на основні параметри:

● Номінальна потужність. Потрібно розрахувати споживану потужність обладнання, яке буде працювати від ДБЖ, і закласти невеликий запас для вихідної потужності. Необхідно враховувати високий пусковий струм техніки і потужність периферійного обладнання.

● Кількість розеток. Вибирають ДБЖ з числом розеток, відповідним кількості приладів, що будуть підключатися.

● Час автономного живлення. Велику частину часу безперебійник функціонує як стабілізатор напруги. Але якщо електроенергію вимикають надовго, варто вибрати ДБЖ з великим ресурсом автономної роботи.

● Термін служби акумуляторної батареї. У нашому інтернет-магазині є ДБЖ з вбудованим акумуляторними батареями, укомплектовані на заводі, а є і без батареї - в цьому випадку ми допоможемо підібрати якісну АКБ залежно від вашого бюджету.

● Мережеві можливості. Сервери та комп'ютерна техніка часто використовуються в цілодобовому режимі. Потрібно вибирати таке джерело живлення, який можна постійно контролювати, інтегрувавши в систему автоматизації.

Купити джерела безперебійного живлення можна в нашому магазині. Їх широко застосовують в побутових цілях і для збільшення відмовостійкості робочих процесів на підприємствах.

 

Вгору