Безкоштовна доставка від 2000 грн на відділення Нової пошти
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Гелеві акумулятори для ДБЖ (джерел безперебійного живлення)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вибираючи джерело безперебійного живлення для ваших завдань дуже важливо підібрати не тільки сам девайс, але і АКБ до нього. Саме характеристики акумуляторних батарей в більшій мірі визначають ефективність ДБЖ, адже при позаплановому відключенні електроенергії саме на них лягає навантаження. І сьогодні одними з найбільш ефективних, довговічних варіантів є гелеві акумулятори для ДБЖ. АКБ технології GEL: більш досконалі, ніж акумулятори свинцево-кислотного типу AGM. За рахунок збільшеного терміну експлуатації і розширених експлуатаційних можливостей вони мають широку сферу застосування. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити гелевий акумулятор для ДБЖ з необхідними характеристиками і при цьому - за хорошою ціною.

Особливості роботи гелевих акумуляторних батарей для ДБЖ

Перш за все, визначимо сфери застосування гелевих акумуляторів. Сьогодні їх активно використовують для стандартних комп'ютерних UPS і більш складних промислових безперебійників, які служать для підтримки працездатності критичних вузлів на підприємствах. Разом з цим застосовуються як для накопичення електроенергії в системах альтернативної енергетики, так і в простих системах автономного живлення, наприклад ДБЖ для котла.

Принцип функціонування гелевого акумулятора для безперебійника в цілому простий: це система замкнутого типу, що не вимагає дозаправки або обслуговування. Вона працює за рахунок електроліту на базі кислоти, яка вступає у взаємодію з пластинами свинцю. Але є і особливість, характерна тільки для цього типу: електроліт гелевого типу не є рідким. Він додатково загущений оксидом кремнію, що дозволяє роботу батареї при глибоких розрядах. І під час роботи зовсім не виділяє шкідливих випарів. Тому такі акумулятори набули широкого застосування.

Переваги батарей технології GEL

Акумуляторні батареї Гель мають цілий ряд переваг:

  • Акумулятори мають герметичний корпус і не вимагають сервісного обслуговування.
  • Для Gel акумуляторів для ДБЖ не критично положення батареї: відтоку електроліту не буде навіть при перевертанні акумулятора з ніг на голову.
  • Навіть при пошкодженні корпусу такий акумулятор не втрачає працездатності.
  • Для акумулятора гелевого для ДБЖ не критичний повний розряд.
  • Тривалий термін експлуатації гелевих АКБ. Працюють до 15 років.

Широкий вибір GEL АКБ в інтернет-магазині TOPTOK.UA

У нас можете купити гелевий акумулятори для ДБЖ. Ми можемо розрахувати ємність, необхідну для вирішення ваших завдань по живленню для систем автономного електропостачання. В результаті наші фахівці підберуть необхідні моделі виходячи з вашого бюджету. У нашому каталозі гелеві акумуляторні батареї для ДБЖ з напругою 6 Вольт і 12 Вольт. Таких виробників як Ventura, Challenger, Trojan і інші. Широкій асортимент, виходячи з доступних габаритних розмірів, необхідної ємності і ціни.

Ми робимо доставку по всій країні і прагнемо забезпечити високий рівень сервісу і кращу ціну кожному нашому покупцю.

Вгору