Безкоштовна доставка від 2000 грн на відділення Нової пошти
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Товари бренду CSB

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

CSB Battery Technologies, частина Hitachi Chemical Energy Technology Co. Ltd, є провідним світовим виробником свинцево-кислотних акумуляторів із регулювальними клапанами (VRLA). Акумуляторні батареї CSB використовуються в понад 100 країнах світу для телекомунікацій, джерел безперебійного живлення (ДБЖ, UPS), сонячної та вітрової енергетики, пожежної та охоронної сигналізації; системи контролю та управління доступом; системи аварійного освітлення та відеоспостереження та інших систем де необхідне резервне та автономне живлення.

АКБ CSB представлені в таких серіях:

 • CSB GP – серія акумуляторів універсального використання з розрахунковим терміном служби до 5 років. Акумуляторні батареї 6 В або 12 В з діапазоном ємності від 4,5 Аг до 100 Аг. В тому числі акумулятори серії GP це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB GPL – серія акумуляторів універсального використання з тривалим терміном служби до 810 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 7,2 Аг до 100 Аг. В тому числі акумулятори серії GPL це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB HR – серія акумуляторів спеціально розроблена для високоефективного розряду з розрахунковим терміном служби до 5 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 18 W/cell до 120 W/cell при 15 хвилинному розряді. В тому числі акумулятори серії HR це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB HRL – серія акумуляторів спеціально розроблена для високоефективного швидкісного розряду з тривалим терміном служби до 810 років. Акумуляторні батареї 6 В або 12 В з діапазоном ємності від 10 W/cell до 540 W/cell при 15 хвилинному розряді. В тому числі акумулятори серії HRL це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB UPS – серія акумуляторів спеціально розроблена для високоефективного розряду з розрахунковим терміном служби до 5 років. Акумулятори цієї серії виготовляють по найновішій технології тонкої пластини для забезпечення оптимальної високої продуктивності. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 240 W/battery до 580 W/battery при 5 хвилинному розряді. В тому числі акумулятори серії UPS це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB XHRL – серія акумуляторів спеціально розроблена для надзвичайно високоефективного швидкісного розряду з розрахунковим терміном служби до 10 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 360 W/cell до 620 W/cell при 15 хвилинному розряді. В тому числі акумулятори серії XHRL це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB EVH– серія акумуляторів для циклічного використання з терміном служби більше 400 циклів при 100% розряді. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 15 Аг до 39 Аг. В тому числі акумулятори серії EVH це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB EVX– серія акумуляторів для циклічного використання з терміном служби більше 400 циклів при 100% розряді. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 7,2 Аг до 75 Аг. В тому числі акумулятори серії EVX це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB XPL – серія акумуляторів спеціально розроблена для надзвичайно високоефективного швидкісного розряду з розрахунковим терміном служби до 10 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 5700 W до 6700 W при 5 хвилинному розряді. В тому числі акумулятори серії XPL це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB TPL – серія акумуляторів спеціально розроблена для застосування в телекомунікаціях з тривалим терміном служби до 12 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 80 Аг до 150 Аг при 8 годинному розряді. В тому числі акумулятори серії HR TPL це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB XTV – серія акумуляторів спеціально розроблена для екстремальних температур (від 20 до 50 ) з розрахунковим терміном служби до 12 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 7,2 Аг до 110 Аг при 20 годинному розряді. В тому числі акумулятори серії XTV це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB GH – серія акумуляторів універсального використання з тривалим терміном служби до 10 років. Акумуляторні батареї 12 В з діапазоном ємності від 65 Аг до 200 Аг. В тому числі акумулятори серії GH це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB MSJ – серія акумуляторів з дуже тривалим терміном служби до 20 років. Акумуляторні батареї 2 В з діапазоном ємності від 150 Аг до 1000 Аг. В тому числі акумулятори серії MSJ це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB MSV – серія акумуляторів з дуже тривалим терміном служби до 15 років та зменшеною вагою. Акумуляторні батареї 2 В з діапазоном ємності від 200 Аг до 1000 Аг. В тому числі акумулятори серії MSV це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB MU – серія акумуляторів великої ємності з дуже тривалим терміном служби до 20 років. Акумуляторні батареї 2 В з діапазоном ємності від 1000 Аг до 1500 Аг. В тому числі акумулятори серії MU це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.
 • CSB RE – серія акумуляторів для циклічного використання в сфері відновлювальної енергетики з використанням ексклюзивної технології Lead Carbon, що підвищує ефективність заряджання та продуктивність циклу під час часткового стану заряду (PSoC). Акумуляторні батареї 2 В з діапазоном ємності від 1200 Аг до 1700 Аг. В тому числі акумулятори серії RE це високоефективні та герметичні акб, що не потребують обслуговування.

Виробничі потужності CSB Battery Technologies зосереджені в Тайвані, В’єтнамі та Китаї. Компанія має власний R&D центр на Тайвані та активно розвиває дослідження та розробки. В тому числі проводить технологічне співробітництво з науково-дослідними інститутами. Завдяки постійному впровадженню нових технологій CSB підтримує лідируючі позиції в галузевих технологіях.

Розгорнути
Вгору